Forthcoming Fixtures

Filter Fixtures:
By Month
By Competition
 

Tuesday 22nd October 2019
Premier Division
Bootle v Winsford United (19:45)
Charnock Rich v Skelmersdale Utd (19:45)
Congleton Town v Burscough (19:45)
Irlam v Barnoldswick Tn (19:45)

 

Tuesday 22nd October 2019
First Division North
Atherton LR v Garstang (19:45)

 

Tuesday 22nd October 2019
First Division South
New Mills v Sandbach (19:45)

 

Tuesday 22nd October 2019
Cheshire Senior Cup 1st Rnd
Witton Albion v 1874 Northwich (19:45)

 

Tuesday 22nd October 2019
Lancashire Challenge Trophy 2nd Rnd
West Dids & Chor v Prestwich Heys (19:45)

 

Tuesday 22nd October 2019
Staffordshire Senior Cup 1st Rnd
Sporting Khalsa v Abbey Hulton (19:45)

 

Wednesday 23rd October 2019
Premier Division
Lith REMYCA v Squires Gate (19:45)

 

Wednesday 23rd October 2019
First Division North
Chadderton v Shelley (19:45)

 

Wednesday 23rd October 2019
Cheshire Senior Cup 1st Rnd
Runcorn Town v Chester FC (19:45)

 

Thursday 24th October 2019
Liverpool Senior Cup 1st Rnd
Lower Breck v Pilkington (20:00)

 

Friday 25th October 2019
Premier Division
Avro v Skelmersdale Utd (19:45)

 

Saturday 26th October 2019
Premier Division
1874 Northwich v Burscough (15:00)
Ashton Athletic v Congleton Town (15:00)
Barnoldswick Tn v Winsford United (15:00)
Bootle v Northwich Vics (15:00)
Hanley Town v Irlam (15:00)
Lith REMYCA v Charnock Rich (15:00)
Padiham v Rylands (15:00)
Runcorn Town v Longridge Town (15:00)
Whitchurch Alp v Squires Gate (15:00)

 

Saturday 26th October 2019
First Division North
Atherton LR v Ashton Town (15:00)
Bacup Borough v Lower Breck (15:00)
Cleator Moor v Chadderton (15:00)
Daisy Hill v Prestwich Heys (15:00)
Emley AFC v AFC Blackpool (15:00)
Garstang v AFC Darwen (15:00)
Holker OB v Nelson (15:00)
Pilkington v Golcar United (15:00)
Shelley v St Helens Town (15:00)
Steeton v AFC Liverpool (15:00)

 

Saturday 26th October 2019
First Division South
Abbey Hulton v Eccleshall (15:00)
Alsager Town v Abbey Hey (15:00)
Cheadle Heath v Cammell Laird (15:00)
Ellesmere Rngrs v New Mills (15:00)
FC Oswestry v West Dids & Chor (15:00)
Maine Road v Cheadle Town (15:00)
Sandbach v Barnton (15:00)
Vauxhall Mtrs v Stockport Town (15:00)
Wythenshawe Am v St Martins (15:00)
Wythenshawe Town v Stone O.A. (15:00)

 

Monday 28th October 2019
Premier Division
Whitchurch Alp v Irlam (19:45)

 

Monday 28th October 2019
First Division South
Maine Road v Sandbach (20:00)

 

Tuesday 29th October 2019
Premier Division
Skelmersdale Utd v Rylands (19:45)
Squires Gate v Hanley Town (20:00)

 

Tuesday 29th October 2019
First Division North
AFC Blackpool v Lower Breck (19:45)

 

Tuesday 29th October 2019
First Division South
FC Oswestry v St Martins (20:00)

 

Tuesday 29th October 2019
Cheshire Senior Cup 1st Rnd
Congleton Town v Cheadle Heath (19:45)
Hyde United v Cheadle Town (19:45)
Winsford United v Alsager Town (19:45)

 

Tuesday 29th October 2019
Liverpool Senior Cup 2nd Rnd
Southport v Burscough (19:45)

 

Wednesday 30th October 2019
Premier Division
Runcorn Town v Padiham (19:45)

 

Wednesday 30th October 2019
First Division North
AFC Darwen v Pilkington (19:45)
Bacup Borough v Emley AFC (20:00)
Garstang v Prestwich Heys (19:45)

 

Wednesday 30th October 2019
Cheshire Senior Cup 1st Rnd
Barnton v Vauxhall Mtrs (19:45)

 

Saturday 2nd November 2019
The Buildbase FA Vase 2nd Rnd
Congleton Town v Maine Road (15:00)
Irlam v Consett (15:00)
Longridge Town v Thornaby (15:00)
Lower Breck v Shildon (15:00)
Northwich Vics v Wythenshawe Town (15:00)
Rylands v Grimsby Borough (15:00)
Stockton Town v Barnoldswick Tn (15:00)
Vauxhall Mtrs v Sunderland RCW (15:00)

 

Saturday 2nd November 2019
Premier Division
Avro v Runcorn Town (15:00)
Charnock Rich v Whitchurch Alp (15:00)
Lith REMYCA v 1874 Northwich (15:00)
Padiham v Hanley Town (15:00)
Squires Gate v Ashton Athletic (15:00)

 

Saturday 2nd November 2019
First Division North
AFC Blackpool v Bacup Borough (15:00)
AFC Liverpool v Holker OB (15:00)
Ashton Town v Shelley (15:00)
Chadderton v Steeton (15:00)
Emley AFC v Atherton LR (15:00)
Nelson v Golcar United (15:00)
Pilkington v Daisy Hill (15:00)
Prestwich Heys v St Helens Town (15:00)

 

Saturday 2nd November 2019
First Division South
Abbey Hey v Abbey Hulton (15:00)
Barnton v Eccleshall (15:00)
Cheadle Town v Ellesmere Rngrs (15:00)
New Mills v Cammell Laird (15:00)
St Martins v Alsager Town (15:00)
West Dids & Chor v Cheadle Heath (15:00)
Wythenshawe Am v FC Oswestry (15:00)

 

Tuesday 5th November 2019
First Division North
Chadderton v Ashton Town (19:45)

 

Tuesday 5th November 2019
Lancashire Challenge Trophy 2nd Rnd
Charnock Rich v Lancaster City (19:45)
Colne v Bacup Borough (20:00)
Radcliffe v AFC Darwen (19:45)

 

Tuesday 5th November 2019
Commander Ethelston Charity Cup QF
Whitchurch Alp v Sandbach (19:45)

 

Wednesday 6th November 2019
Premier Division
Longridge Town v 1874 Northwich (19:45)

 

Wednesday 6th November 2019
First Division South
Eccleshall v Vauxhall Mtrs (19:45)

 

Wednesday 6th November 2019
Lancashire Challenge Trophy 2nd Rnd
Southport v Ashton Athletic (19:45)

 

Wednesday 6th November 2019
Liverpool Senior Cup 1st Rnd
Bootle v Rylands (19:45)

 

Thursday 7th November 2019
Liverpool Senior Cup 2nd Rnd
St Helens Town v Skelmersdale Utd (19:45)

 

Saturday 9th November 2019
The Macron Cup 1st Rnd
Ellesmere Rngrs v Cleator Moor (15:00)
Wythenshawe Am v Chadderton (15:00)

 

Saturday 9th November 2019
The Macron Cup 2nd Rnd
Abbey Hey v Bacup Borough (15:00)
Abbey Hulton v AFC Liverpool (15:00)
Ashton Athletic v Ashton Town (15:00)
Emley AFC v Ellesmere Rangers or Cleator Moor Celtic (15:00)
Garstang v Steeton (15:00)
Irlam v 1874 Northwich (15:00)
Lith REMYCA v Bootle (15:00)
Longridge Town v Vauxhall Mtrs (15:00)
Lower Breck v Maine Road (15:00)
Northwich Vics v Runcorn Town (15:00)
Prestwich Heys v AFC Darwen (15:00)
Rylands v Padiham (15:00)
St Helens Town v AFC Blackpool (15:00)
West Dids & Chor v Alsager Town (15:00)
Whitchurch Alp v Shelley (15:00)
Wythenshawe Amateurs or Chadderton v Cheadle Town (15:00)

 

Saturday 9th November 2019
Premier Division
Burscough v Barnoldswick Tn (15:00)
Congleton Town v Squires Gate (15:00)
Hanley Town v Avro (15:00)

 

Saturday 9th November 2019
First Division North
Nelson v Holker OB (15:00)

 

Saturday 9th November 2019
First Division South
Cammell Laird v Stockport Town (15:00)
Eccleshall v St Martins (15:00)
FC Oswestry v Cheadle Heath (17:30)
Stone O.A. v Barnton (15:00)

 

Monday 11th November 2019
Premier Division
Whitchurch Alp v Lith REMYCA (19:45)

 

Monday 11th November 2019
First Division South
Stockport Town v Cheadle Heath (20:00)

 

Our Sponsors & Partners

Our Sponsors & Partners